|
Still deciding? Get samples of $ !
Order Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Power Supply: | DC-AC |
| Color Temperature: | 2000K-10000K |
| Shipping Cost: | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
|---|
| Payment Methods: |
|
|---|---|
| Support payments in USD |
| Secure payments: | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
|---|
| Refund policy: | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
|---|
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
1.Independent intellectual property design reveals senses of elegance, fashion, art,
| ltem No. | WB2130R |
| Power | 1*6W |
| Size | 130*133/119*136 |
| LED chip | CREE |
| Material | Aluminum |
| Light efficiency | 85% |
| Protection level | IP66 |
| Power Factor | 0.95 |
| CCT | W/W : 2000K-10000K |
| Lamp cover | Tempered glass |
| Light color | Black |
| Voltage | DC24V-AC220-240V |
| Beam angle | 3°/8°/15°/25°/40°/60°/90° |
| Life span | 50,000hrs |
| Warranty time | 3years |
| Certificate | CE&ROHS |

| FAQ |